צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרופיל תאורה

 
התכונות הייחודיות של האלומיניום הפכו את פרופילי האלומיניום לשם דבר במגוון רחב של תעשיות, כשבין היתר מהווה האלומיניום חומר מרכזי בתעשיית הידיות, החלונות, הדלתות ועוד. בנוסף לכך, ניתן למצוא אלומיניום פחות או יותר בכל סוגי המוצרים שאמורים לעמוד בעומסים מכניים בינוניים מצד אחד, אך להיות קלי משקל מצד שני כמו לדוגמה מטוסים, משאיות, מכוניות, כלי שיט, טילים, קווי תמסורת חשמליים, פחיות שתייה ועוד.

קלות העיצוב של פרופילי אלומיניום, העובדה כי מדובר במתכת שלא מעלה חלודה וקלות המשקל של האלומיניום, הן רק חלק מהתכונות שהפכו את האלומיניום למתכת המתאימה כמו כפפה ליד עבור גופי תאורה. במאמר שלפניכם נפרט אודות היתרונות של פרופיל תאורה מאלומיניום.
 
פרופיל תאורה
 

מהם היתרונות של פרופיל תאורה מאלומיניום?

 
 
להלן היתרונות המרכזיים של פרופיל תאורה מאלומיניום:

מגוון שימושים - אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של פרופילי התאורה מאלומיניום הוא בכך שניתן לעשות בהם שימוש למגוון צרכים. הם מתאימים, בין היתר, לתאורת משרדים, בתי עסק או בתי מלון ומצד שני הם מושלמים עבור חדרי סלון או חדרי שינה כפרופילים שקועים ונסתרים. מעבר לכל זה, פרופיל תאורה הוא פתרון אידיאלי עבור מדפים או מתקני תצוגה.

פיזור חום איכותי – מאחר שמדובר בחומר המאופיין בפיזור חום איכותי, הרי שכל גופי התאורה המיוצרים מאלומיניום ניחנים בתוחלת חיים ארוכה במיוחד.

הקלות הבלתי נסבלת של העיצוב – האלומיניום הוא חומר גמיש מאוד ולפיכך ניתן לעצב את המתכת במגוון אינסופי של דרכים. לאור זאת אין זה פלא שטובי המעצבים בעולם גופי התאורה עושים כיום שימוש באלומיניום כחומר גלם מרכזי.

אלגנטיות וחיסכון – מעבר לכל מה שצוין, ניתן להעביר דרך הפרופילים כבלים חשמליים בצורה נסתרת מבלי לכער את העיצוב של החלל, ואם לא די בכך, הודות לשילוב בין פרופיל אלומיניום לתאורת לד, ניתן לחסוך הרבה מאוד כסף, הן בעלות ההשקעה הראשונית והן בהוצאות החשמל.
 

פרופילי תאורה רוכשים מהמומחים בתחום בלבד

 
לקבלת פרטים נוספים על פרופיל תאורה, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת "א. זגורי אביזרי תאורה בע"מ" בטלפון מספר 072-3270630.