נורות לד

רוצים לחסוך בהוצאות החשמל? מעוניינים לעזור במאבק למען השמירה על איכות הסביבה?

התקינו נורות לד בעזרת נציגי חברת א. זגורי אביזרי תאורה בע"מ, ותוכלו ליהנות מכל העולמות!

חברת א. זגורי אביזרי תאורה בע"מ גאה לקחת חלק פעיל במאבק למען איכות הסביבה. אנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון גדול של נורות לד לבית או לדירה. בעזרת הנורות האיכותיות שלנו תוכלו לחסוך בחשבון החשמל החודשי, מבלי לפגוע באיכות החיים.

כיום ישנה מודעות גבוהה יותר מתמיד לחסוך באנרגיה, הן על מנת לשמור על סביבה ירוקה יותר והן בגלל שהלקוח מעוניין לחסוך בעלויות הכספיות. רצונות אלה הביאו לדרישה שהולכת וגוברת לנורות חסכוניות וחכמות – נורות לד (LED – Light Emitting Diode). מאז כניסתן של נורות הלד לשוק, הן זכו להצלחה מסחררת בענף החשמל בכלל, ובענף מוצרי החשמל לבית בפרט.

נורות לד שאנו משווקים:

 
 

היתרונות של נורות לד


נורות לד הן תוצר של פיתוח מתקדם ואפשרויות טכנולוגיות חדשות. אלו נורות עם יתרונות משמעותיים שאי אפשר למצוא באביזרי תאורה אחרים:

א. חיסכון – נורות לד צורכות פחות חשמל מנורות נאון או אפילו פלורסנט. החיסכון היומי מצטבר לכדי עשרות ומאות שקלים בחודש, בעיקר בסביבה עסקית וציבורית. בנוסף, הן דורשות החלפה לעתים רחוקות בלבד, ולכן מצמצמות בצורה ניכרת את הוצאות התחזוקה.

ב. תאורה – אי אפשר לדבר על היתרון של נורות לד מבלי להזכיר את התאורה המרשימה. אלו נורות המייצרות אחוזי תאורה מרשימים, גם בתנאים קשים במיוחד. צפו בגלריית התמונה המופיעה באתר ותוכלו לראות את התוצאה בעצמכם.

ג. איכות הסביבה – השמירה על איכות הסביבה היא המניע העיקרי לייצור נורות לד. נורות אלו מוכיחות את עצמן בתור מקדמות משמעותיות של סביבה נקייה, מטופחת וטובה יותר עבור עתיד ילדינו.

נורות לד הן חסכוניות, ידידותיות לסביבה ומאירות יותר


אנחנו כאן בשבילכם


מלבד נורות לד, אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרי תאורה וציוד נלווה. במשך עשרות שנות פעילות החברה לא עצרנו לרגע מלהרחיב את מגוון השירותים והמוצרים שלנו. אנו מייבאים מוצרים מאירופה שעומדים בתקן האירופאי והישראלי, וכן אנו משתפים פעולה מול כל יצרני ויבואני התאורה בארץ, על מנת לספק לכם את הפתרון המושלם לצורכיכם. צוות החברה שם דגש על שירות אמין ואדיב, וכן על יחס אישי ומתן ייעוץ מקצועי, לכל לקוח ולקוח.


תנו לנו להאיר לכם את הדרך לעתיד: חייגו עוד היום למספר 6821848 – 03,

ואחד מנציגי החברה שלנו יספק לכם מידע נוסף ומקצועי על נורות לד לבית